joomla templates top joomla templates template joomla

Kradli odzież na ogromną skalę

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altPolicjanci z CBŚ zatrzymali w Wielkopolsce 8 mężczyzn zamieszanych w kradzież i paserstwo dużych ilości odzieży firmy H&M. W trzech wynajętych magazynach odnaleziono kilka tysięcy kartonów i specjalnych skrzyń ze skradzionym towarem. Wartość znalezionych rzeczy wynosi około 1,5 miliona złotych. Czterech podejrzanych trafiło już do aresztu.

Policjanci odzyskali sprzęt o wartości ponad 4 milionów złotych

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Aparaty fotograficzne, obiektywy, telewizory, nawigacje i odtwarzacze CD zabezpieczyli mokotowscy policjanci. Sprzęt pochodzący ze skradzionego transportu z Holandii wyceniono na ponad 4 miliony złotych. Zatrzymanemu małżeństwu, które zajmowało się jego sprzedażą grozi do 10 lat więzienia.

Gawkowski: „Baby Dream”

sld.org.pl ; Krzysztof Gawkowski włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

altMuszę przyznać, że do napisania tego tekstu zainspirowały mnie zdjęcia celebrytek i to w dodatku w ciąży. W ostatnim czasie kolorowe gazety nie stronią od tego typu zdjęć i najbardziej zadziwiające jest to, że zawsze „medialne, ciężarne” Panie wyglądają kwitnąco, a ich ciąża wygląda cudownie. Gdy gwiazdy spodziewają się dziecka, to dumnie się z Tym obnoszą.

„Mapa drogowa” demobilizacji

pis.org.pl ; Mariusz Kamieniecki włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Na rozformowanie specpułku jest już nowa nazwa: przeformowanie Jeszcze w tym tygodniu ma być gotowa „mapa drogowa” likwidacji 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego i przeformowania go wraz z 1. Bazą Lotniczą w nową strukturę: 1. Bazę Lotnictwa Transportowego.

Konwencja programowa SLD

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Władza to odpowiedzialność i służba, dlatego też najwyższy czas skończyć z propagandą i pustymi hasłami. Najwyższy czas obnażyć to, co robi ta ekipa - leniwa ekipa Donalda Tuska - mówił podczas konwencji SLD szef partii Grzegorz Napieralski. Jego zdaniem, SLD jest silne, dlatego inne partie i środowiska polityczne atakują jego formację. Politycy SLD zaprezentowali nowy program wyborczy swej partii.

Rodziny smoleńskie dalej pytają

pis.org.pl ; Mariusz Kamieniecki włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Komisja ministra Jerzego Millera powinna odpowiedzieć chociażby na pytanie, co mogło skłonić Rosjan do zmiany zeznań kontrolerów ze smoleńskiego „Korsarza”

Zgoda na Koncentrację: McCormick & Company

uokik.gov.pl; Małgorzata Cieloch włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altPrezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie przez McCormick & Company kontroli nad spółką Paciotti

Paweł Poncyljusz „jedynką” na warszawskiej liście PJN

stronapjn.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Paweł Poncyljusz zaprezentował pierwszą czwórkę warszawskiej listy PJN, którą otwiera on sam. Na miejscu drugim znalazł się były poseł Akcji Wyborczej, w latach 2001-2005 oraz poseł PO Krzysztof Oksiuta. Z miejsca trzeciego wystartuje szef koła PJN na warszawskim Ursynowie, przewodniczący rady gminy Ursynów w latach 1998-2002, były działacz SKL Wojciech Matyjasiak.

Rostowski dla POgłosu: Polskie finanse są bezpieczne

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Pomysł zamrożenia kursu franka jest niebezpieczny dla wszystkich. Także dla zadłużonych we franku. Nie wiem kto Jarosławowi Kaczyńskiemu podpowiedział ten pomysł i w jakim celu - mówi minister Finansów Jacek Rostowski

Prezydent pogratuował sukcesów kpt. Jerzemu Makuli

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altW dniu 23 sierpnia 2011 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Doradcy Prezydenta RP Jana Lityńskiego z kpt. Jerzym Makulą, który w 2011 roku po raz siódmy zdobył tytuł mistrza świata w akrobacji szybowcowej. Podczas spotkania Doradca odczytał list Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego kierowany do kpt. Jerzego Makuli w uznaniu odniesionego sukcesu.

PiS kłamał. Tak orzekł sąd

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że PiS musi przeprosić Platformę Obywatelską za wypowiedzi na temat kampanii PO „Polska w budowie”. Sąd nakazał rzecznikowi PiS Adamowi Hofmanowi, szefowi sztabu PiS Tomaszowi Porębie i komitetowi wyborczemu PiS sprostowanie na antenie TVN24 oraz wpłacenie 10 tys. zł na hospicjum w Krakowie.