joomla templates top joomla templates template joomla

Platforma z kompletem podpisów

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Z olbrzymią radością i satysfakcją musimy poinformować, że w każdym okręgu wyborczym zarejestrowaliśmy nasze listy wyborcze w oparciu o zebrane lokalnie podpisy – powiedział w środę rzecznik prasowy klubu PO Paweł Olszewski. Poseł podziękował osobom, które podpisały się pod listami.

Tusk nic nie osiągnął na Litwie

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Wczorajsza wizyta Donalda Tuska na Litwie została w Polsce określona niemalże jako przełomowa. Tymczasem dzisiaj media litewskie podkreślają, że będąca powodem konfliktu ustawa o oświacie nie zostanie zmieniona.

Wybory mają swoje konsekwencje

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altPremier Donald Tusk przemawiając dzisiaj na konwencji Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” zwrócił się do młodych Polaków. Od ich energii i przedsiębiorczości będą zależeć przyszłe losy Polski, a od ich wyboru – kto będzie rządzić w kraju po 9 października.

Napieralski: Więcej kobiet w zarządach firm

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Podczas konferencji prasowej, 5 września br. przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski powiedział, że jego partia będzie dążyć do tego, aby zapewnić kobietom parytet nie tylko w sferze politycznej, ale również gospodarczej, zwłaszcza w spółkach gdzie dominującym udziałowcem jest skarb państwa.

Ubezpieczenie mieszkania w mBanku nawet 20 proc. taniej

portal-prasowy.p ; BRE Ubezpieczenia włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altmBank wspólnie z BRE Ubezpieczenia przygotował promocję ubezpieczenia Mieszkanie 24h. Dzięki niej można zaoszczędzić nawet jedną piątą wysokości rocznej składki. Aby skorzystać ze specjalnej oferty wystarczy złożyć wniosek on-line.

Narkotyki i dealerzy w rękach białostockich policjantów

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altPolicjanci z Białegostoku zatrzymali 2 dealerów, u których znaleźli narkotyki o rynkowej wartości prawie 150 tysięcy złotych. Obaj białostoczanie zostali tymczasowo aresztowani, a szczegóły ich przestępczej działalności ustalają teraz policjanci.

6 września 2011 KONFERENCJE PRASOWE PSL

psl.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

6 września 2011 KONFERENCJE PRASOWE PSL o godz. 10.00 w sali 101, w Sejmie RP, ul. Wiejska 4/6/8 konferencja prasowa prezesa PSL wicepremiera Waldemara Pawlaka

Złoty ponownie słabnie

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Kurs złotego słabnie. Dzisiaj rano euro kosztowało 4,20 zł. Powodem są obawy inwestorów o sytuację gospodarczą USA oraz kondycję zadłużonych państw strefy euro.

"Bezpieczeństwo zależy też od woli narodu do walki"

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Bezpieczeństwo państwa zależy nie tylko od sojuszy, nowoczesnego uzbrojenia, ale też od woli narodu do walki o własną wolność - mówił w czwartek w Węgierskiej Górce prezydent Bronisław Komorowski podczas obchodów 72. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

ECCO Walkathon – Dzień pełen atrakcji!

portal-prasowy.pl ; ConTrust włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

altKoncert Kamila Bednarka, Kapeli ze Wsi Warszawa, My Myself and I, Sydneya Polaka, spotkania z gwiazdami, odrobina zdrowia, ale przede wszystkim pomoc potrzebującym, czyli ECCO Walkathon 2011 już 10 września w Warszawie.

Policyjne uderzenie w nielegalny handel paliwami

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Policjanci Centralnego Biura Śledczego i Wydziału Kryminalnego KWP w Gdańsku pół roku rozpracowywali grupę przestępczą zajmującą się nielegalnym obrotem paliwami.

PJN domaga się przedwyborczych debat

stronapjn.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

alt"PJN może przyjąć propozycję debaty od Donalda Tuska i ma wiele do zaproponowania" - powiedział Kowal. Dodał, że PJN może też pójść do Centrum Programowego PiS, "by wspólnie z ekspertami zastanowić się, co zrobić, żeby nie spełniła się obietnica Donalda Tuska i żeby Cezary Grabarczyk nie był już ministrem infrastruktury późną jesienią".