joomla templates top joomla templates template joomla

Odznaczenia za osiągnięcia w pracy wydawniczej

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Prezydent Bronisław Komorowski nadał ordery i odznaczenie osobom zasłużonym w pracy na rzecz Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek.

Mariusz Błaszczak: dobrze, że wybory będą jednodniowe

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak uważa, że to dobrze, iż prezydent Bronisław Komorowski zwoła jednodniowe wybory parlamentarne, bo głosowanie dwudniowe byłoby - według PiS - sprzeczne z konstytucją. Błaszczak jako zbyt wczesną krytykuje jednak datę głosowania.

Polskie przewodnictwo w Radzie UE na monetach NBP

portal-prasowy.pl; NBP włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altW piątek 1 lipca 2011 r. Polska po raz pierwszy w historii obejmie przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej. Aby upamiętnić to wyjątkowe wydarzenie, Narodowy Bank Polski wyemituje monety okolicznościowe: złotą o nominale 100 zł, srebrną dziesięciozłotówkę oraz 2 zł ze stopu Nordic Gold.

Kolejny cios w szczeciński narkobiznes

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altPolicjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali 37 -letniego mężczyznę, u którego w mieszkaniu zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków.

Katastrofa prezydenckiego samolotu

psl.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

altKatastrofa samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem znowu nie schodzi z pierwszych stron gazet. Stało się tak po publikacji Białej Księgi którą opublikował PiS.

Napieralski: Przewodnictwo w Unii Europejskiej

sld.org.pl; Grzegorz Napieralski włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

1. Dzień dzisiejszy jest źródłem szczególnej satysfakcji dla polskiej lewicy, dla polityków SLD, a w szczególności byłego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, rządu Leszka Millera, tych osób, które z nim współpracowały w procesie negocjacji, składając polskie podpisy na akcie akcesyjnym.

Akcja PiS „Polska jest jedna” w okręgu płocko-ciechanowskim

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Potrzebna jest dyskusja o tym, co robić, żeby Polska się rozwijała - tak o celach akcji „Polska jest jedna” powiedział w sobotę na konferencji prasowej w Płocku poseł PiS Wojciech Jasiński, szef płocko-ciechanowskiego okręgu tej partii (Mazowieckie).

Sidney Polak zagra koncert w Czwórce – Radiu z Wizją

portal-prasowy.pl; Polskie Radio włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

altW sobotę, 2 lipca, Paulina Przybysz i Tomek Konca zapraszają na kolejny koncert na antenie Czwórki – Radia z Wizją. Tym razem gościem „Ministerstwa Dźwięku” będzie Sidney Polak.

Zgoda na koncentrację: Mango Polska

uokik.gov.pl włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altPrezes UOKiK wyraziła zgodę na nabycie przez spółkę Mango Polska części mienia Ultimate Fashion Mango Polska jest właścicielem sieci sklepów odzieżowych. Dzięki transakcji przejmie 13 z 15 sklepów, które Ultimate Fashion prowadzi obecnie pod szyldem Mango, jako franczyzobiorca.

PJN postuluje likwidację zatorów płatniczych dla przedsiębiorców

stronapjn.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Polska Jest Najważniejsza chce, aby osoby prawne i fizyczne płaciły podatki dopiero po wpłynięciu na konto środków będących przedmiotem rozliczenia. Postuluje również zobligowanie urzędników do wydawania decyzji administracyjnych w terminie do 30 dni, a także skrócenie postępowań przed sądami gospodarczymi do 90 dni.

tvn24.eu na stornie PJN.pl?

eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kraj polityka

 Kto dzisiaj przez przypadek by wszedł na stronę tvn24.eu zapewne doznał by ciekawego przeświadczenia, że w internecie coś nie działa jak należy. Zamiast strony tvn24 by zauważył, że widać tam Pawła Kowala oraz stronę Ugrupowania Polska Jest Najważniejsza