joomla templates top joomla templates template joomla

Polska prezydencja to "dobry omen"

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altPrzewodnictwo Polski w Radzie UE to "dobry omen" dla Europy - powiedział w piątek w Warszawie szef KE Jose Manuel Barroso. Premier Donald Tusk zadeklarował, że Polska podczas swojej prezydencji będzie działać na rzecz całej Wspólnoty, a nie jej poszczególnych członków.

Odznaczenia w rocznicę „Lubelskiego Lipca ‘80”

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

W czasie uroczystości zorganizowanej w Świdniku 10 lipca 2011 r. dla uczczenia rocznicy „Lubelskiego Lipca ‘80” działaczom opozycji demokratycznej i osobom zasłużonym w pracy samorządowej i społecznej z terenu Lubelszczyzny zostały wręczone odznaczenia państwowe.

Kalkulator Avivy – czy wystarczy Ci pieniędzy na emeryturze?

portal-prasowy.pl ; Aviva włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altAviva udostępniła na swojej stronie internetowej kalkulator emerytalny, na którym można wyliczyć przyszłą emeryturę z ZUS i OFE. Kalkulator podpowiada też, ile pieniędzy trzeba dodatkowo oszczędzać, aby na emeryturze żyć na satysfakcjonującym poziomie.

SEKS POLSKI ONE-MAN SHOW Rafała Rutkowskiego

portal-prasowy.pl ; Kostrzewa PR włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

altSEKS POLSKI ONE-MAN SHOW Rafała Rutkowskiego 18, 19, 20 lipca, godz. 20.00 Studio Buffo ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa

Bracia przewozili 21 kilogramów marihuany

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Na parkingu przy autostradzie A-2 w gminie Kościelec policjanci wydziału kryminalnego kolskiej komendy zatrzymali dwóch braci, którzy w samochodzie, w specjalnie do tego celu skonstruowanym schowku, przewozili ok. 21 kilogramów marihuany. Zatrzymani mężczyźni to 25- i 32-letni mieszkańcy małopolski.

Klops maturalny

psl.pl; Józef Szczepańczyk włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

altCo czwarty maturzysta oblał egzamin maturalny. Zaskoczenie całkowite. Nikt nie spodziewał się, że będzie aż tak źle. Nic więc dziwnego, że rozpoczęło się szukanie przyczyn.

PROGRAM

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Szanowni Państwo! Od niemal 6 lat Polacy są świadkami bezpardonowej kłótni między politykami Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości. To oni zajęci sobą i wynajdowaniem zastępczych tematów, zapominają o tym do czego w wyborach mandat dali im obywatele – zapominają o Polakach.

15 miesięcy od katastrofy smoleńskiej

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Dzisiaj mija 15 miesięcy od katastrofy smoleńskiej. To największa tragedia w historii powojennej Polski. W katastrofie zginął Prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie polskim.

Wpadł poszukiwany z Top Listy

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altPolicjanci ze specjalnej grupy pościgowej CBŚ zatrzymali Jacka M. Poszukiwany z policyjnej Top Listy ścigany był od 2009 roku za napady z bronią, handel narkotykami oraz porwania. Zatrzymany związany był z grupą „pruszkowską” i „bandziorkową”.

Zaproszenie na briefing: Nie bądź jeleń, weź paragon

uokik.gov.pl włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altMinisterstwo Finansów zaprasza na briefing Nie bądź jeleń, weź paragon Spotkanie będzie okazją do opowiedzenia o rozpoczynającej się wspólnej akcji Ministerstwa Finansów oraz UOKiK dotyczącej rangi paragonów.

Jerzy Buzek w Newsweeku o polskiej prezydencji

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

„Na polską prezydencję przypada początek prac nad wieloletnim budżetem Unii. A więc tak naprawdę przyszłością, rozwojem, konkurencyjnością i innowacyjnością UE i każdego kraju, w tym Polski, z osobna”