joomla templates top joomla templates template joomla

Benmar mecenasem wystawy na ”Białystok Up to date Festival”

portal-prasowy.pl ; Publicum włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

alt„We care more” – to tytuł wyjątkowej, gigantycznej wystawy, która będzie towarzyszyła uczestnikom zbliżającego się wielkimi krokami „Białystok up to date Festival” - największej imprezy poświęconej sztuce nowoczesnej w tej części kraju. Białostocka sieć marketów budowlanych Benmar została mecenasem tego unikalnego projektu kulturalnego.

Wpadli na niszczeniu pomnika

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altPolicjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch 19-latków. Daniel L. i Wojciech B. zniszczyli, oblewając farbą, cokół pomnika Polsko-Radzieckiego Braterstwa Broni, potocznie zwanego Pomnikiem Czterech Śpiących. Młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany za zabójstwo

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Siemianowiccy policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o zabójstwo młodej kobiety. Zwłoki 23-letniej mieszkanki Siemianowic Śląskich znalezione zostały na peryferiach miasta. Zebrany przez policjantów i prokuratorów materiał dowodowy pozwolił na tymczasowe aresztowanie sprawcy. Grozi mu dożywocie.

Jarosław Kaczyński: PiS zgłosi wniosek o wotum nieufności dla Grabarczyka

pis.org.pl ; Jarosław Kaczyński włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Podjąłem dezycję, by zgłosić wniosek o wotum nieufności wobec ministra Grabarczyka - poinformował Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się w siedzibie partii.

Wiesław Chrzanowski: "Pojawienie się PJN to dla mnie nadzieja"

stronapjn.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

"Pojawienie się na naszej scenie politycznej ugrupowania Polska Jest Najważniejsza to dla mnie jakaś nadzieja na zmianę stylu uprawiania polityki" - mówi prof. Wiesław Chrzanowski, który dziś oficjalnie poparł PJN. Zapraszamy Was do wysłuchania całej wypowiedzi - kliknij >>TU<<.

Pierwsza Dama na III Europejskim Kongresie Kobiet

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altMałżonka prezydenta Anna Komorowska apelowała w sobotę podczas III Europejskiego Kongresu Kobiet o jak najliczniejszy udział w wyborach.

Zdrowie dziecka jest najwyższym dobrem

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Ja naprawdę do Senatu idę głównie dla dzieci - deklaruje profesor Alicja Chybicka. Pani profesor - onkolog dziecięcy, kierowniczka Katedry i Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu i prezes Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego startuje w wyborach do Senatu z list Platformy Obywatelskiej jako kandydatka niezależna.

Wpadli na niszczeniu pomnika

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altPolicjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch 19-latków. Daniel L. i Wojciech B. zniszczyli, oblewając farbą, cokół pomnika Polsko-Radzieckiego Braterstwa Broni, potocznie zwanego Pomnikiem Czterech Śpiących. Młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Pawłowski: Sondaże, sondaże...

sld.org.pl ; Sylwester Pawłowski włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

altIm bliżej wyborów, tym częściej w mediach pojawiają się sondaże poparcia dla partii politycznych, często nawet po dwa-trzy dziennie. Sondażowa gorączka zaczyna powoli ogarniać głowy niektórych dziennikarzy i polityków.

Rodzicom jest łatwiej

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Dłuższe urlopy macierzyńskie, urlop tacierzyński dla ojca, ułatwienia w zakładaniu prywatnych żłobków, więcej miejsc w przedszkolach – to tylko niektóre z ułatwień socjalnych, które przybyły nam w ostatnich czterech latach.

Zapraszamy na briefing prasowy wicepremiera, ministra gospodarki Waldemara Pawlaka

psl.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

BRIEFING PRASOWY WICEPREMIERA, MINISTRA GOSPODARKI WALDEMARA PAWLAKA PRZED NIEFORMALNYM POSIEDZENIEM MINISTRÓW UE DS. ENERGII. Briefing prasowy odbędzie się 19 września 2011 r. (poniedziałek) o godz. 13:00, w Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1 we Wrocławiu.

Petycja do premiera w sprawie ratyfikacji Karty Praw Podstawowych

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski, szef Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim Martin Schulz, oraz przewodniczący OPZZ Jan Guz podpisali, w sobotę 17 września br. we Wrocławiu petycję do premiera Donalda Tuska, w której domagają podpisania przez polski rząd Karty Praw Podstawowych UE. Karta jest fundamentalnym zbiorem praw obywateli UE. Jedynie Polska i Wlk. Brytania nie ratyfikowały jeszcze karty.

Infografika na temat rachunków

portal-prasowy.pl ;Fundacji Komunikacja 2.0 włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altInaczej niż w Europie, w Polsce najbezpieczniejsze systemy prezentacji i płatności za rachunki nie są dostępne. Większość faktur otrzymujemy w postaci papierowej, a my chcemy rozliczać się bez papierowych rachunków.