joomla templates top joomla templates template joomla

Policjanci i celnicy zlikwidowali magazyn z podrabianymi towarami

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altWspólna akcja mińskich policjantów i siedleckich celników zakończyła się rozbiciem nielegalnego magazynu w Sulejówku, w którym znakowano elektronarzędzia i elektronikę podrabianymi znakami towarowymi, znanych zagranicznych marek. Zabezpieczono 10 agregatów prądotwórczych, 48 pił spalinowych i 229 cyfrowych kamer. Do aresztu trafił właściciel posesji, 59-letni Andrzej D. Mężczyźnie przedstawiono zarzut nielegalnego znakowania towarów podrabianymi znakami towarowymi.

Policja jedną z najlepiej ocenianych instytucji w Polsce

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Po raz kolejny większość Polaków (72 proc.) dobrze ocenia działalność Policji. Z badania dotyczącego oceny instytucji publicznych, zrealizowanego przez Centrum Badania Opinii Społecznej na początku września 2011 roku, wynika, że lepiej od Policji oceniane są tylko niektóre media.

Zgoda na koncentrację: American Heart of Poland

uokik.gov.pl włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie przez spółkę Heart kontroli nad American Heart of Poland Podstawowym celem działalności Heart (Luksemburg) jest zakup akcji i udziałów w innych spółkach. American Heart of Poland z Ustronia (woj. śląskie) prowadzi działalność w zakresie kompleksowych usług leczenia schorzeń sercowo-naczyniowych w sieci oddziałów kardiologicznych i angiologicznych.

Wielki piknik rodzinny PJN w Bytomiu

stronapjn.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Wielki piknik rodzinny PJN z udziałem liderów partii odbył się dziś w bytomskim parku Kachla. W pikniku wzięli udział członkowie i sympatycy PJN z woj. śląskiego wraz z rodzinami.

Komu Platforma podbiera pomysły?

psl.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

PO czerpie z pomysłów PSL "bez podania autora i źródła" - mówi rzecznik sztabu wyborczego ludowców Krzysztof Kosiński. Według niego, to PSL jest autorem idei budowy sieci świetlic wiejskich, o których PO pisze w programie wyborczym.

Dożynki Prezydenckie w Spale

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Od złożenia kwiatów pod kamieniem z tablicą poświęconą inicjatorowi spalskich dożynek, prezydentowi Ignacemu Mościckiemu, rozpoczęła się w niedzielę wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego z małżonką na Dożynkach Prezydenckich w Spale (Łódzkie).

Polacy coraz częściej wybierają internetowe konta bankowe. To się opłaca!

portal-prasowy.pl ; eFRESH włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altBankowość elektroniczna na dobre zagościła w naszym kraju. Zgodnie z raportem Związku Banków Polskich stale rośnie liczba osób kontrolujących swoje finanse online. W I kwartale 2011 r. aż 9,3 mln Polaków aktywnie korzystało z kont internetowych. Tylko w pierwszych trzech miesiącach tego roku liczba Klientów indywidualnych, posiadających e-konto, wzrosła o 300 tys. wobec grudnia 2010 roku. W efekcie już 16,5 mln Polaków ma dostęp do internetowego konta bankowego.

Delegatury UOKiK - Spółdzielnie Mieszkaniowe

uokik.gov.pl włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altOgraniczanie konsumentom możliwości wyboru operatora telewizji kablowej, oferującego usługi na korzystniejszych warunkach – taki może być efekt łamania przepisów antymonopolowych przez spółdzielnie mieszkaniowe. Przypominają o tym wydane ostatnio decyzje Prezes UOKiK

POgłos: wywiad z posłem Adamem Szejnfeldem.

platforma.org ; Elżbieta Misiak-Bremer włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

altNigdy nie uda się stworzyć przepisów uniwersalnych, życie jest bogatsze i szybsze, postęp cywilizacyjny jest ogromny i przepisy są zawsze pozostają w tyle za biegiem zdarzeń. Polska zasługuje wreszcie na prawo tworzone na innych zasadach. Prawo lekkie, ramowe, jak anglosaskie.

Siwiec: Sprawa jest rozwojowa

sld.org.pl ; Marek Siwiec włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Przedwczoraj zarzuciłem Januszowi Lewandowskiemu, że swoją działalnością na rzecz Platformy w kampanii łamie traktat lizboński. Pytany o tę sprawę przez dziennikarzy odpowiedział, że dostał zgodę szefa Komisji Europejskiej. Dziwne to, bo zapytana o to rzeczniczka Komisji odpowiedziała na okrągło że "może i dostał", ale samego spotu przewodniczący Barroso nie widział.

Tuskobusem po Wielkopolsce

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altŁad i spokój społeczny to najlepsze warunki dla biznesu, a młodzi ludzie muszą mieć poczucie stabilizacji, dlatego umowa o pracę nie może być „śmieciowa ”, mówił wczoraj premier odwiedzając Rzecin, Jasionnę, Wronki, Czarnków i Piłę – kolejne etapy jego trzydniowej trasy po Wielkopolsce.

List Przewodniczącego SLD do Ministra Finansów

sld.org.pl ; Grzegorz Napieralski włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Pan Jan VINCENT - ROSTOWSKI Kandydat Platformy Obywatelskiej na Posła Minister Finansów Szanowny Panie Ministrze,

Przez żołądek do serca, czyli Dzień Dobrej Kanapki

portal-prasowy.pl ; ogilvypr.pl włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altPrzez żołądek do serca, czyli Dzień Dobrej Kanapki Akcja charytatywna na rzecz głodujących dzieci w Afryce Przez żołądek do serca, czyli Dzień Dobrej Kanapki Akcja charytatywna na rzecz głodujących dzieci w Afryce