joomla templates top joomla templates template joomla

Odpowiedzą za rozboje, kradzieże i uszkodzenie ciała

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altFunkcjonariusze z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo zatrzymali pięć osób, które odpowiedzą za rozboje, kradzieże i uszkodzenia ciała. Sprawcy od blisko dwóch miesięcy w brutalny sposób okradali starsze osoby z biżuterii.

Wystawiono za nim dwa listy gończe i ENA

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Ścigany był za liczne oszustwa. Mężczyzna naraził wiele firm na straty sięgające kilkunastu milionów dolarów. W 2009 roku wystawiono za nim Europejski Nakaz Aresztowania.

Zgoda na koncentrację: Yazaki Corporation

uokik.gov.pl ; Małgorzata Cieloch włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altPrezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie kontroli przez spółkę Yazaki Corporation kontroli nad Cable International Przedsiębiorstwa działają na rynku produkcji i sprzedaży wiązek samochodowego okablowania elektrycznego. W wyniku koncentracji Yazaki Corporation przejmie ...

Rostowski: ulżymy kredytobiorcom

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

W rozmowie z portalem internetowym Money.pl minister finansów Jacek Rostowski opisuje, w jaki sposób rząd zamierza pomóc osobom zadłużonym we frankach szwajcarskich. Przekonuje również, że finanse publiczne Polski są w dobrym stanie i grecki wirus nam nie grozi. Broni reformy OFE i deklaruje, że nie będzie więcej podnosił podatków.

„Dziś jesteśmy wszyscy Norwegami”

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

W związku z masakrą w Norwegii, delegacja szczecińskiego PiS z udziałem m.in. Joachima Brudzińskiego w poniedziałek rano złożyła kwiaty i zapaliła znicze przed konsulatem Norwegii w Szczecinie.

Polacy wracają z emigracji

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Polacy, którzy wyemigrowali w ostatnich latach, wracają do swej ojczyzny, kraju ekonomicznego boomu, o najsilniejszej gospodarce w Europie Środkowo-Wschodniej - podkreśla się w relacji z Warszawy włoski dziennik "La Repubblica".

Tvn24 zamknęło sondę wyborczą, "Nowa Prawica" osiągnęła wynik 73%.

eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Tvn24.pl zdecydowało się zamknąć sondę zorganizowaną w ramach przedwyborczej akcji "Czas decyzji". Pytano w niej internautów, na kogo są skłonni zagłosować w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Według tvn24.pl niektórzy zabawę potraktowali zbyt poważnie.

Wystawiono za nim dwa listy gończe i ENA

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Ścigany był za liczne oszustwa. Mężczyzna naraził wiele firm na straty sięgające kilkunastu milionów dolarów. W 2009 roku wystawiono za nim Europejski Nakaz Aresztowania.

PJN pyta rząd o prawdziwy stan finansów państwa

stronapjn.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

altNiepokoi to, że minister skarbu awansem zwraca się o dywidendy od Orlenu i Lotosu (…). Konsumenci powinni zauważyć, że jest to wezwanie do spółek o to, aby ceny paliw były wyższe - mówił Prezes PJN Paweł Kowal. - Druga rzecz, to Fundusz Rezerwy Demograficznej. Kolejny raz rząd sięga do FRD wbrew kartelom społecznym.

Lider PSL z rosnącym zaufaniem społecznym

psl.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Wzrosło zaufanie Polaków do Waldemara Pawlaka. Ufa mu 45 proc. badanych, o 4 proc. więcej niż w czerwcu. Badanie przeprowadzono w dniach 30 czerwca - 6 lipca 2011 roku na liczącej 1080 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

Podziemny wstrząs w kopalni Mysłowice-Wesoła

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altDo podziemnego wstrząsu doszło we wtorek rano w należącej do Katowickiego Holdingu Węglowego kopalni Mysłowice-Wesoła. Pięciu poszkodowanych górników wyjechało na powierzchnię o własnych siłach, jednego wywieziono na noszach.

SLD: Niech rząd wzmocni walkę z prawicowym ekstremizmem w Polsce

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- W związku z piątkową masakrą w Norwegii, politycy SLD zaapelowali w poniedziałek do rządu, by wzmocnił działania na rzecz walki z ekstremizmem prawicowym w Polsce. Chodzi m.in. o wciąż aktywne strony internetowe "Redwatch Polska" oraz "Blood and Honour".

Konkurs prac magisterskich

portal-prasowy.pl ; teraz polska włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altRuszyła V edycja Konkursu „Teraz Polska Promocja”. Na Laureatów konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości ok. 50.000 zł. Fragmenty nagrodzonych prac będą opublikowane w e-book’u „Teraz Polska Promocja, tom III”.