joomla templates top joomla templates template joomla

Tuskobusem po Wielkopolsce

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altŁad i spokój społeczny to najlepsze warunki dla biznesu, a młodzi ludzie muszą mieć poczucie stabilizacji, dlatego umowa o pracę nie może być „śmieciowa ”, mówił wczoraj premier odwiedzając Rzecin, Jasionnę, Wronki, Czarnków i Piłę – kolejne etapy jego trzydniowej trasy po Wielkopolsce.

Dożynki Prezydenckie w Spale

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Od złożenia kwiatów pod kamieniem z tablicą poświęconą inicjatorowi spalskich dożynek, prezydentowi Ignacemu Mościckiemu, rozpoczęła się w niedzielę wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego z małżonką na Dożynkach Prezydenckich w Spale (Łódzkie).

Polacy coraz częściej wybierają internetowe konta bankowe. To się opłaca!

portal-prasowy.pl ; eFRESH włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altBankowość elektroniczna na dobre zagościła w naszym kraju. Zgodnie z raportem Związku Banków Polskich stale rośnie liczba osób kontrolujących swoje finanse online. W I kwartale 2011 r. aż 9,3 mln Polaków aktywnie korzystało z kont internetowych. Tylko w pierwszych trzech miesiącach tego roku liczba Klientów indywidualnych, posiadających e-konto, wzrosła o 300 tys. wobec grudnia 2010 roku. W efekcie już 16,5 mln Polaków ma dostęp do internetowego konta bankowego.

Młodzież z Mazur na spadochronach!

portal-prasowy.pl ; Lotnisko Kętrzyn Wilamowo włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

altMłodzież z Orzysza bierze udział w szkoleniu na skoczka spadochronowego. Zajęcia odbywają się na lotnisku Kętrzyn Wilamowo. Młodzież z klas wojskowych szkoły średniej z Orzysza bierze udział w niecodziennym szkoleniu - młodzi ludzie chcą zostać skoczkami spadochronowymi. Pierwszy etap szkolenia obejmuje część teoretyczną. Uczestnicy zdobywają wiedzę na temat bezpiecznego skakania ze spadochronem.

Funkcjonariusze CBŚ zatrzymali warszawskich kurierów

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Rogoźnie Wielkopolskim dwóch narkotykowych kurierów. Obaj mężczyźni pochodzą spod Warszawy. Podczas przeszukania znaleziono przy nich 3 kg amfetaminy. Decyzją sądu obaj zatrzymani zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im nawet 8 lat więzienia.

Zgoda na koncentrację: American Heart of Poland

uokik.gov.pl włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altPrezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie przez spółkę Heart kontroli nad American Heart of Poland Podstawowym celem działalności Heart (Luksemburg) jest zakup akcji i udziałów w innych spółkach. American Heart of Poland z Ustronia (woj. śląskie) prowadzi działalność w zakresie kompleksowych usług leczenia schorzeń sercowo-naczyniowych w sieci oddziałów kardiologicznych i angiologicznych.

List Przewodniczącego SLD do Ministra Finansów

sld.org.pl ; Grzegorz Napieralski włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Pan Jan VINCENT - ROSTOWSKI Kandydat Platformy Obywatelskiej na Posła Minister Finansów Szanowny Panie Ministrze,

Przez żołądek do serca, czyli Dzień Dobrej Kanapki

portal-prasowy.pl ; ogilvypr.pl włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altPrzez żołądek do serca, czyli Dzień Dobrej Kanapki Akcja charytatywna na rzecz głodujących dzieci w Afryce Przez żołądek do serca, czyli Dzień Dobrej Kanapki Akcja charytatywna na rzecz głodujących dzieci w Afryce

Rozbito narkotykową grupę przestępczą

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altPolicjanci krakowskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego rozbili jedną z największych w ostatnim czasie grup przestępczych zajmujących się dystrybucją narkotyków w Małopolsce i województwach ościennych. Śledczy zatrzymali 10 osób – większość z nich wywodzi się ze środowiska pseudokibiców jednego z krakowskich klubów.

Funkcjonariusze CBŚ zatrzymali warszawskich kurierów

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Rogoźnie Wielkopolskim dwóch narkotykowych kurierów. Obaj mężczyźni pochodzą spod Warszawy. Podczas przeszukania znaleziono przy nich 3 kg amfetaminy. Decyzją sądu obaj zatrzymani zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im nawet 8 lat więzienia.

Zgoda na koncentrację: Wolong

uokik.gov.pl włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie przez spółkę Wolong Holding Group kontroli nad spółką ATB Austria Antriebstechnik Chińska spółka Wolong Holding Group stoi na czele grupy kapitałowej działającej głównie w zakresie produkcji i sprzedaży akumulatorów, silników i rowerów elektrycznych. ATB Austria Antriebstechnik zajmuje się przede wszystkim produkcją elektrycznych systemów sterowniczych stosowanych m.in. w silnikach elektrycznych.

Siwiec: Sprawa jest rozwojowa

sld.org.pl ; Marek Siwiec włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Przedwczoraj zarzuciłem Januszowi Lewandowskiemu, że swoją działalnością na rzecz Platformy w kampanii łamie traktat lizboński. Pytany o tę sprawę przez dziennikarzy odpowiedział, że dostał zgodę szefa Komisji Europejskiej. Dziwne to, bo zapytana o to rzeczniczka Komisji odpowiedziała na okrągło że "może i dostał", ale samego spotu przewodniczący Barroso nie widział.