joomla templates top joomla templates template joomla

SLD domaga się dymisji ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

W Sejmie odbyła się konferencja prasowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej dotycząca strajku Przewozów Regionalnych. Wiceszef Sejmowej Komisji Infrastruktury Wiesław Szczepański oraz Przewodnicząca Federacji Młodych Socjaldemokratów Paulina Piechna-Więckiewicz, wręczli ministrowi Grabarczykowi kwiaty będące wezwaniem do dymisji.

Naszym głównym hasłem jest rozmowa

platforma.org ; BGD włącz . Opublikowano w Kraj polityka

– Centrum Prasowe Foksal zamieniamy na Centrum Obywatelskie– zapowiedzieli podczas konferencji prasowej Małgorzata Kidawa-Błońska i Jacek Protasiewicz. – Abyśmy mogli rozmawiać na wiele intrygujących tematów, rozmawiać o Polsce.

Trwa wyjaśnianie okoliczności katastrofy kolejowej

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altPolicja, Prokuratura i pozostałe służby wyjaśniają okoliczności katastrofy kolejowej, do jakiej doszło wczoraj w okolicach miejscowości Baby w powiecie piotrkowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zginął jeden pasażer a ponad 80 osób zostało rannych. W szpitalach przebywa nadal kilkudziesięciu poszkodowanych.

Wygrana UOKIK - Cyfrowy Polsat

uokik.gov.pl włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altSąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów potwierdził decyzję Prezes UOKiK stwierdzającą naruszenie zbiorowych interesów konsumentów przez Cyfrowy Polsat. Sąd zgodził się również wysokością nałożonej przez Urząd kary ponad – 993 tys. zł

Bielecki dla POgłosu: Nie strzelać do posłańca

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

O kryzysie w Europie i o roli agencji ratingowych rozmawiamy z prezesem Rady Gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku Janem Krzysztofem Bieleckim. Rozmowa odbyła się przed obniżeniem ratingu Stanów Zjednoczonych. W rozmowie wyjaśnia rolę agencji ratingowych, co staje się szczególnie interesujące w obliczu spadku ratingu USA.

Kampania „Polska w budowie” startuje

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altW poniedziałek 8 sierpnia wystartowała akcja informacyjna „Polska w budowie”. Członkowie i sympatycy PO, parlamentarzyści i samorządowcy rozpoczęli kampanię informacyjną i dystrybucję materiałów pokazujących zmiany jakie zachodzą w ostatnich latach w Polsce. Zmiany te, w dużej mierze dzięki wsparciu unijnemu, dokonują rewolucji w polskiej infrastrukturze.

Za rządów Tuska szkoła coraz droższa

pis.org.pl ; Zbigniew Kuźmiuk włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Szybkimi krokami zbliża się początek nowego roku szkolnego i rodzice dzieci w wieku szkolnym w księgarniach dowiadują jak kosztowne będzie w tym roku pójście ich latorośli do szkoły.

Policjanci przechwycili kilogram dopalaczy

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Ząbkowiccy policjanci przechwycili blisko kilogram różnego rodzaju substancji służących wytwarzania tzw. dopalaczy, z których można wytworzyć, co najmniej, kilkanaście tysięcy porcji gotowego produktu. Obecnie wyjaśniane są okoliczności tej sprawy.

Spoty radiowe Komitetu Wyborczego SLD

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Zapraszamy do zapoznania się ze spotami radiowymi Komitetu Wyborczego SLD z udziałem przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej Grzegorza Napieralskiego.