joomla templates top joomla templates template joomla

Narkotyki ukryte w proszku do prania

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altŚwiętokrzyscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o przemyt narkotyków i wprowadzanie ich do obrotu. Funkcjonariusze zabezpieczyli 4 kilogramy suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana, 350 gramów haszyszu oraz 3000 tabletek ekstazy. Narkotyki ukryto w pudełkach z proszkiem do prania. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę nie mniejszą niż 3 lata pozbawienia wolności.

Narkotyki ukryte w proszku do prania

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o przemyt narkotyków i wprowadzanie ich do obrotu. Funkcjonariusze zabezpieczyli 4 kilogramy suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana, 350 gramów haszyszu oraz 3000 tabletek ekstazy. Narkotyki ukryto w pudełkach z proszkiem do prania. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę nie mniejszą niż 3 lata pozbawienia wolności.

Paweł Kowal: każdy głos oddany na PJN jest dla nas zobowiązaniem

stronapjn.pl ; Paweł Kowal włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

altPaweł Kowal: każdy głos oddany na PJN jest dla nas zobowiązaniem - Nie żegnamy się, zaczynamy samodzielną drogę, a to, co wywalczyliśmy, jest nasze - mówił dzisiaj w Sejmie Paweł Kowal. - Ci, którzy zostali w drużynie, to ci, którzy byli zdecydowani na poważne rozumienie polityki jako walki o dobro wspólne, o dobro państwa, nie przyjęli żadnych posad i nie zgięli karku - podkreślił.

Geringer de Oedenberg: Gdzie kobietom żyje się najlepiej?

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Niestety nie w Polsce. Autorzy „The 2011 Global Women’s Progress Report” przeanalizowali dane na temat najbardziej i najmniej sprzyjających kobietom państw. Jako kryterium badawcze przyjęli 5 czynników wpływających na nasze życie : sprawiedliwość, zdrowie, edukację, ekonomię i politykę, Spośród 165 państw poniżej przytaczam 10 najlepszych i 10 najgorszych pod tym względem krajów.

Gazoport w Świnoujściu - decyzja Komisji Europejskiej

uokik.gov.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Komisja Europejska wydała decyzję akceptującą projekt pomocy na budowę terminalu skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu. Wysokość wsparcia to ponad 925 mln zł

Wykorzystamy kolejne 4 lata dla Polski

wybory.platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

To nie są wybory między partiami politycznymi. To nie są wybory pomiędzy ambitnymi liderami politycznymi. To jest wybór pomiędzy silnym, odpowiedzialnym przywództwem, które sprawdziło się przez cztery lata, a groźnymi niespodziankami, politykami, co do których nie mamy zielonego pojęcia co nam wyszykują. - powiedział premier Donald Tusk podczas konwencji Platformy Obywatelskiej w Chorzowie.

Fałszywe euro z rozbitej przez CBŚ fabryki trafiło na rynek

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Sprawa likwidacji fabryki fałszywych euro ma swój dalszy ciąg. Z uzyskanych informacji wynika, że w Europie ujawniono już 1200 falsyfikatów. W Polsce trafiono na prawie 100 takich banknotów.

Dr Marek Migalski: "Głos oddany na PJN nie jest głosem zmarnowanym"

stronapjn.pl ; Marek Migalski włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Podziękowania dr. Marka Migalskiego, wiceprezesa PJN: Szanowni Państwo, tym wszystkim, którzy oddali głos na PJN chciałbym serdecznie podziękować. Mogę obiecać, że ten głos nie będzie głosem zmarnowanym. Zaufaliście nam i my tego zaufania nie zawiedziemy.

Wicepremier Waldemar Pawlak: W gospodarce najważniejszy jest człowiek

psl.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Przepisy deregulacyjne, pakiet antykryzysowy, ustawa antyspreadowa oraz stworzenie CEIDG to główne najważniejsze osiągnięcia Ministerstwa Gospodarki w latach 2007-2011. 6 października 2011 r. wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak dokonał podsumowania działalności resortu.

Zgoda na koncentrację: Polivinyl

uokik.gov.pl; włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altPrezes UOKiK wyraziła zgodę na nabycie przez spółkę Polivinyl części mienia Zakładów Chemicznych Zachem Spółka Polivinyl z Bydgoszczy utworzona została przez spółkę Petro Mechanika z Płocka, która zajmuje się m.in. budową i remontami urządzeń przemysłu chemicznego. Polivinyl będzie m.in. produkować tworzywa sztuczne.

Wyniki z ponad 99 proc. obwodów: PiS - 29,88 proc., PO - 39,19 proc.

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altNa podstawie nieoficjalnych cząstkowych danych PKW z 99,48 proc. obwodów PiS uzyskało 29,88 proc., PO - 39,19 proc., Ruch Palikota - 10,01 proc., PSL - 8,36 proc., a SLD - 8,25 proc. głosów. Frekwencja wyniosła 48,87 procent.

Prezydent przedłużył misję Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

W poniedziałek 10 października 2011 r. Prezydent RP Bronisław Komorowski, na wniosek Rady Ministrów, wydał postanowienie o przedłużeniu do 13 kwietnia 2012 r. okresu użycia Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Islamskiej Republice Afganistanu.