joomla templates top joomla templates template joomla

Prezydent Duda o WOŚP: Wspieramy, z żoną wrzuciliśmy pieniądze do puszki

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

Prezydent Andrzej Duda zadeklarował, że wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - wrzucając datki do puszki i przekazując przedmioty na licytację. Dziennikarzom udało się porozmawiać z prezydentem po konkursie skoków narciarskich w Wiśle, gdzie Duda dopingował polskich skoczków. 

Wielki finał WOŚP. Poszło Światełko do Nieba

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to tradycyjne Światełko do Nieba. O godz. 20 w dziesiątkach miast w Polsce odbył się pokaz fajerwerków. Przez cały dzień na ulice całego kraju i za granicą wyszło ok. 120 tys. wolontariuszy. 

Mam nadzieję, że rozhisteryzowana opozycja umożliwi nam pracę na sali

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Mam nadzieję, że rozhisteryzowana opozycja umożliwi nam prace na sali - mówiła Beata Mazurek po posiedzeniu klubu PiS w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej. Rzeczniczka PiS dodała, że "walka o to, kto jest liderem opozycji, nie zasługuje na to, żeby robić histerię na sali plenarnej".

Platforma Obywatelska strzeliła focha, Petru wycofuje się rakiem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Niestety, nie ma porozumienia - mówił szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz po spotkaniu liderów partii z marszałkiem Senatu. - Najpierw PiS zwlekał z tym spotkaniem, potem PO strzeliła focha i nie przyszła na spotkanie, a teraz przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru rakiem wycofuje się ze swojej propozycji przegłosowania poprawek w Sejmie - dodał. 

Budżet jest w senacie. Nic dziwnego, że to ja zajmuję się tą sprawą

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj

Stanisław Karczewski nie podziela argumentu, jakoby to marszałek sejmu powinien spotykać się z opozycją w celu rozwiązania kryzysu w niższej izbie parlamentu. Stanisław Karczewski podkreślił, że skoro po głosowaniu posłów w sali kolumnowej ustawa budżetowa trafiła do senatu, to on, a nie marszałek sejmu powinien prowadzić rozmowy w liderami partii opozycyjnych.