joomla templates top joomla templates template joomla

Grzegorz Schetyna bierze pod uwagę wariant przyspieszenia wyborów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Bierzemy pod uwagę wariant przyspieszenia wyborów parlamentarnych i samorządowych. Będziemy gotowi w każdej chwili - zadeklarował Grzegorz Schetyna. Szef klubu PO dodał, że zapowiedziane w ubiegłym tygodniu przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego zmiany.

Nie żyje Rafał Wójcikowski. Poseł Kukiz'15 zginął w wypadku samochodowym

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Poseł ruchu Kukiz'15 Rafał Wójcikowski zginął w wypadku samochodowym na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Wędrogów, jadąc w kierunku Warszawy. Poseł stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. - Jadący za nim zatrzymał się, aby udzielić mu pomocy. W tym czasie nadjechał kolejny samochód, który uderzył w oba pojazdy. 

Minister edukacji zapowiada podwyżki dla nauczycieli. Premier Szydło kontynuuje przegląd resortów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Premier Beata Szydło spotkała się z ministrami edukacji, szkolnictwa wyższego i sportu w ramach przeglądu ministerstw. W trakcie wspólnej konferencji prasowej ministrowie przedstawili swoje plany na najbliższe miesiące, a premier Szydło przekonywała, że likwidacja gimnazjów jest prowadzona na "profesjonalnym poziomie". 

Liberalna PO nie wprowadziła przez 8 lat, zrobi to konserwatywny PiS? Radziwiłł: Wydaje się, że można dopuścić stosowanie preparatów z marihuany

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Wydaje się, że w Polsce można dopuścić w tych przypadkach, w których istnieje jakaś szansa, że pacjentom może to pomóc, stosowanie produktów pochodzących od marihuany, na zlecenie lekarzy, z całymi ograniczeniami dotyczącymi obrotu substancjami narkotycznymi.

Osoby, których wizerunek ujawniono nie protestowały pokojowo. Opublikowano je z inicjatywy policji, zgodę wyraził prokurator referent

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Dementuję, jakoby publikowano wizerunki osób, które w nocy z 16 na 17 grudnia pokojowo protestowały przed Sejmem - oświadczył minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zdjęcia uczestników grudniowych wydarzeń w czwartek (19.01) zamieściła na stronie internetowej stołeczna policja. 

Premier zapowiedziała przegląd ministerstw. Na początek MSWiA

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Od środy rozpoczynam, razem z ministrami, przegląd resortów, będę spotykać się przed najbliższe dwa tygodnie z szefami poszczególnych resortów, będziemy omawiać to, co zostało zrealizowane, ale i to czego nie podjęto. Będziemy starali się szukać przyczyn tych zadań, które nie zostały zrealizowane w ubiegłym roku - zapowiedziała premier Beata Szydło.